• Mistrzostwa podrejonu w piłkę siatkową

• 26 i 27 lutego odbyły się Mistrzostwa Podrejonu w piłkę siatkową w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Zawody odbyły sie w SP Łubowo i SP Lednogóra.

W kategorii klas 7-8 dziewczęta z naszej szkoły zajęły 2 miejsce, a chłopcy 3.

W kategorii klas 4-6 dziewczęta zajęły 3 miejsce,  chłopcy 2.

Brawa i gratulacje za wspaniałą grę.

• Nabór do szkoły i przedszkola

• Zespół Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Szczytnikach Duchownych ogłasza nabór do przedszkola i szkoły na rok szkolny 2024/2025

Wnioski można pobrać ze strony internetowej (zakładka Rekrutacja) lub osobiście w placówce.

Przyjmowanie wniosków do przedszkola i szkoły odbywa się w sekretariacie Zespołu w dniach 1-28 marca 2024r. w godz. 7.00-14.30 oraz w dniu 29 marca br. od godz. 7.00-15.00

Zasady rekrutacji do wglądu rodziców/opiekunów prawnych znajdują się w placówce oraz na stronie internetowej szkoły.

Pytania związane z rekrutacją prosimy kierować pod nr tel. 61 424 57 73 lub e-mail zsg.sekretariat@wp.pl

• II Gminny Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy,

• W czwartek 8 lutego w Szkole Podstawowej w Goślinowie odbył się II Gminny Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy, w tym roku pod hasłem "Poczuj chemię do matematyki". W poszczególnych konkurencjach rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny ze szkół podstawowych naszej gminy. Uczniowie odpowiadali na pytania oraz  rozwiązywali zadania teoretyczne i praktyczne z biologii, chemii i matematyki. Poziom był bardzo wyrównany. Drużyna z naszej szkoły w składzie: Aleksandra Łukasik, Marika Staniszewska i Aleksander Sajdak zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy.

• Balik karnawałowy

• W piątek 2 lutego uczniowie klas 1-3 pięknie przebrani spotkali się na corocznym karnawałowym balu przebierańców. Rada Rodziców zapewniła wspaniały wystrój sali oraz fotobudkę. Skoczną i rytmiczną muzykę zachęcającą do tańca zapewnił pan Dariusz Foerster - DJ Larry. Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Dzieci bawiły się wesoło, a każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce. W trakcie karnawałowych szaleństw można było poczęstować się popcornem przygotowanym przez p. Kanclerz i p. Kulwińską. Taka zabawa odbywa się w naszej szkole co roku i zawsze towarzyszą jej niesamowite emocje oraz niezapomniane przeżycia. Wychowawcy klas 1-3 wraz ze swoimi podopiecznymi serdecznie dziękuje Radzie Rodziców i p. Dariuszowi Foersterowi oraz wszystkim rodzicom i pomagającym nauczycielom za cudowną atmosferę i zabawę.

• Gminny Turniej Piłki Siatkowej

• 1 lutego odbył się w naszej szkole Gminny Turniej Piłki Siatkowej, w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Gościliśmy u siebie szkołę z Jankowa Dolnego. Szkoła ze Szczytnik Duchownych wygrała wszystkie mecze w każdej kategorii wiekowej. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników.

• Zimowa piosenka

• Mimo, że śniegu za oknem nie ma to My mamy nadzieję, że biała zima jeszcze powróci, dlatego postanowiliśmy ją przywołać ❄️☃️❄️